Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można wyciągnąć wciągnięty sutek?

Witam, moim problemem jest wciągnięty sutek, który nigdy nie ''ujrzał świata dziennego'' (pierś jest mała, natomiast druga jest zdrowa). Od jakiegoś czasu zaczął mnie swędzieć wewnątrz piersi. Dodatkowo występuje nieprzyjemna wydzielina. Kiedyś miałam przeprowadzone badanie USG, które wykazało że ten sutek w środku jest. Zapisałam się na kolejne USG jednak będzie ono dopiero w październiku. Chciałam uzyskać poradę czy jest możliwość wyciągnięcia go za pomocą przyrządów?, leków?, operacji? I czy to swędzenie jest niepokojące. W przyszłości zamierzam zostać matką. Niestety lekarze nie potrafią mi powiedzieć konkretnie co z tym faktem mam zrobić. Proszę o poradę.
KOBIETA, 25 LAT 8 miesięcy temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Lek. Karolina Meszek
60 poziom zaufania

Dzień dobry. Uważam, że takie objawy jak swędzenie a przede wszystkim wyciek z sutka są jak najbardziej wskazaniem do szybkiej wizyty u lekarza i poszerzenia diagnostyki. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy