Czy można wykonać rezonans okolic intymnych?

Witam, mam problem odnośnie wykonania cytologia nie miałam nigdy jej wykonanej ani założonego wziernika gdyż mam prawdopodobnie ,, błone,, dość oporną też nie wspolzylam ale od kilku miesięcy odczuwam ból podbrzuszu oraz przy okresie boli mnie w odbycie niepokoją mnie to. Czy można wykonać rezonans i jak to wygląda jakieś nakładki trzeba zakładać słyszałam czy to prawda? I czy można skierowanie otrzymać od ginekologa na takie badanie ( nigdy mi żaden nie zaproponował)

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i decyzja o diagnostyce sądzę że na początek konieczne jest badanie usg, cytologia do decyzji zabiegowe usunięcie błony i pobranie wymazu.