Czy można wykonać test ciążowy podczas miesiączki?

Witam, mam taki problem i chciałabym się poradzić. Okres miałam 10.04 (pierwszy dzień mam obfite krwawienie) i kochałam się z chłopakiem w ostatnie dni płodne, ale nie jestem pewna czy miał wytrysk we mnie, był tak podniecony, że w ostatnie chwili wyciągnął. Następny okres powinna dostać 8.05, ale dostałam dzień wcześniej i nie jest tak obfity jak wcześniej.czy jest możliwe, że jestem w ciąży ? i czy mogę zrobić test podczas okresu ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość jest minimalna. Dla pewności proponuję oznaczyć poziom beta hcg z krwi.