Czy można wykonywać kiler Ewy Chodakowskiej rano przed śniadaniem?

Czy killer Ewy Chodakowskiej można ćwiczyć rano przed śniadaniem? czytałam, że to intensywny trening i nie można intensywnie ćwiczyć po nocy, ale wolę się upewnić, więc proszę o odpowiedź

Nie znam tego konkretnego treningu, ale ogolna zasada dotycząca trenowania to nigdy nie robić tego na czczo, szczególnie po nocy, kiedy przerwa od ostatniej dostawy energii wynosi kilka godzin. Polecam zjeść lekkie śniadanie i dopiero potem zabierać się za ćwiczenia. No i oczywiście proszę nie zapomnieć o posiłku regeneracyjnym po treningu.