Czy można wyleczyć infekcje owrzodzenia rogówki?

jestem po infekcji owrzodzenie rogówki mam problem z wzrokiem wszystko sie rozprasza i nie widze z bliska litery w monitorze sie zlewaja prosze o pomoc czy da sie to usunac przez zabiegi ?

Witam,
z tego co mogę się domyślać to przebył Pan wrzód rogówki i została blizna , która powoduje gorsze widzenie i rozpraszanie się światła.

Decyzję o zabiegu proszę podejmować z okulistą który takie zabiegi wykonuje i radzę na jakieś 6 miesięcy po tym jak wystąpił wrzód. Mówimy tu o zabiegu z kręgu przeszczepu rogówki a nie jest to zabieg który robi się sobie "ot tak".

Proponuję stosować sterydy w kroplach i poczekać. Stan rogówki może się poprawić nawet kilak miesięcy po chorobie.