Czy można wyleczyć nasilający się ból kości ogonowej?

Witam bardzo proszę o pomoc od 12 lat cierpię na bol kości ogonowej od 3 lat ból się nasilił...Przeszłam rehabilitację które wcale nie pomogły ,wkoncu skierowano mnie na renozans z którego wynikało iż mam złamana kość i i źle zrosnietam lekarze w moim mieście twierdzą za nie da się z tym nic zrobić obecnie ma wszczykiwane plokady i na równy miesiąc jest lepiej lecz przeraża mnie fakt że zostały mi już tylko dwa zastrzyki .Pytam co dalej ma 32 lat i cierpienie do końca życia bo nic się nie da

Musi się Pani skonsultować z neurochirurgiem lub ortopedą z innego ośrodka.
Może jednak da się wykonać zabieg, który pomoże walczyć z dolegliwościami.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska