Czy można wypić alkohol podczas stosowania Faxolet ER?

Witam, dzisiaj zaczęłam terapie lekiem faxolet ER 75 mg na wieczór o 20. Jak na razie czuje się dobrze, tylko mam pytanie odnośnie alkoholu. Nie powinno się pić alko wcale to wiem tylko interesuje mnie czy coś się stanie jak na 3 miesiąc brania leków nie wezmę jednej tabletki i napije się 1 piwo 4,5 %. Tylko nie bardzo wiem jak to pogodzić bo biorąc wieczór o 20 musiałabym nie wziąć 2 tabletek. Dodam jeszcze, że kiedyś piłam alkohol (podobno jestem alkoholiczką) i mieszałam z lekami na uspokojenie itd. Chodzę na psychoterapie i myślę, że warto ten temat poruszyć. Pozdrawiam serdecznie,

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinna Pani sama odstawiać leku na 1-2 dni, a następnie znowu go przyjmować. Musi Pani na ten temat porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym. Nie powinna Pani pić alkoholu przyjmując leki.