Zastrzyki milgamma a ich wypicie

Dzień dobry. Czy istnieje możliwość żeby wypić domięśniowy zastrzyk milgamma i czy to zadziała tak samo jak iniekcja? Chodzi mi o to czy witaminy zawarte w zastrzyku milgamma przenikną do organizmu czy nie. Oraz oczywiście czy wypicie zastrzyków milgamma jest bezpieczne. Nie znosze zastrzyków, panicznie się ich boję i po prostu nienawidzę, a dostałem zastrzyk milgamma na problemy z kręgosłupem. Czytałem opinie, że zastrzyk milgamma bardzo boli, co tym bardziej sprawia, że nie mogę się zdobyć na jego przyjęcie. Jestem gotowy na wszystko i choćby było to najgorsze w smaku to wypiję zastrzyk milgamma, byleby tylko nie przyjmować go w postaci iniekcji. Pytanie tylko czy działanie będzie takie samo i czy wypicie zastrzyku milgamma będzie bezpieczne dla organizmu i czy nie spowoduje żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest bezpieczne i nie jest zalecane. Produkty dompodania do mięśniowego czy tez dożylnego są do tego przeznaczone przez inna budowę i trochę inny skład