Czy można zacząć delikatne ćwiczenia na siłowni?

4 miesiące temu miałem artroskopie szycie łąkotki przysrodkowej plus usunięcie kawałka tej łąkotki, 1,5 miesiąca bez obciążenia, czy można zacząć delikatne ćwiczenia na siłowni czy jeszcze za wcześnie?

Witam,
Jak najbardziej wskazane jest stopniowe obciążanie stawu kolanowego aby zachować optymalną ruchowość oraz siłę mięśniową. Sposób obciążania powinien Pan skonsultować z lekarzem prowadzącym, który jest zaznajomiony z Pana przypadkiem.
Pozdrawiam serdecznie