Czy można zajść w ciążę 8 tygodni po porodzie?

prawiem 8 tygodni temu urodziłam i polog trwal 5 tygodni a potem dostałam miesiaczke i po miesiączce wspolzylam z mezem 2 razy bez zabezpieczenia i poszlo do pochwy i po miesiączce i po wspolzyci jakies 2 dni po zaczol mi leciec sluz brązowy a potem taki bialy czy przezroczysty czy jest możliwe ze jestem w ciąży dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli po porodzie i połogu wystąpiła już normalna miesiączka istnieje szansa na ciążę.