Czy można zajść w ciążę podczas pettingu?

witam chcialabym zajsc w ciąże ale podczas pettingu a nie podczas stosunku bo mamy z mężem problemy.Jak mamy postępowac zeby nam sie udało?za parę dni konczy mi się okres więc to będzie dobry moment?proszę o wnikliwą odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Petting predysponuje do ciąży tylko w sytuacji gdy nasienie dostanie się w okolice dróg rodnych.