Czy można zajść w ciążę poprzez wytrysk na bieliznę?

Z chłopakiem całowaliśmy się, on leżał na mnie. Doszło u niego do wytrysku, poplamił mi czarne majteczki, z zewnątrz były mokre. Ale stosunku nie było, on też był w bieliźnie. Czy jest przez to możliwosć zajścia w ciążę? Pomóżcie.

Witam!

Aby doszło do ciąży, musi wystąpić bezpośredni kontakt między narządami płciowymi kobiety i mężczyzny, podczas którego plemniki przedostaną się do żeńskich dróg rodnych.

W Państwa przypadku nie doszło do takiego kontaktu. W niekorzystnym środowisku plemniki bardzo szybko umierają. Poza tym nasienie nie mieło szans przedostać się przez dwie warstwy bielizny. W tym przypadku ryzyko ciąży jest znikome.