Czy można zajść w ciążę przed okresem?

Czy mozna zajsc w ciaze przed okresem? Uprawiałam seks z moim chłopakiem 6 i 4 dni przed dostaniem okresu bez zabezpieczena. Mam cykle regularne po 28 dni i wypadają idealnie. jutro mam dostać okres i boje sie czy jest jakies ryzyko ciąży? są to dni niepłodne i mam nadzieje ze nie mam powodów do obaw..Dodatkowo pojawilo sie lekkie krwawienie przed okresem..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, teoretycznie ma Pani racje jednak pewne ryzyko zajścia w ciąże występuje pomimo wszystko. Pozdrawiam