Czy można zajść w ciążę przez śluz wydzielający się z penisa?

Tak jak wyżej. Czy jest to możliwe? 2 dni temu wszedłem w moją dziewczynę, dosłownie na chwilkę z 3 sekundy i wyszedłem. Czy mogła zajść w ciążę? Nie miałem prezerwatywy.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Drogi Użytkowniku!

W trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl