Czy można zakładać mocniejsze soczewki?

Mam krótko wzroczność, nosze soczewki miesięczne o krzywiznie 8.6, DIA 13.8 i mocy -5.00. Teraz zamówiłem sobie nowe, lecz przez przypadek DIA jest wieksze, bo 14.2 . Reszta się zgadza, czy moge je zakładać ? Spróbować czy będą dobre ? Pamiętam że kiedys jeszcze nosiłem jednodniowe o DIA 14 i nie bylo zadnego problemu.

Witam. Raczej powinny pasowa. A jaki jest BC? Zmienił Pan firmę tez nosił Alcona AirOptix a teraz co? BC jest ważne i materiał soczewki natomiast wyjątkowo średnica może nie pasować przy małych rozmiarach rogowek. Pozdrawiam serdecznie