Czy można zapobiec bielactwu?

Witam. Jakie są pierwsze objawy bielactwa ? Czy bielactwo jest tylko i wyłącznie genetyczne ? Czy idzie jakoś zapobiec bielactwu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. możemy mieć także do czynienia z bielactwem nabytym którego etiologia nie jest do końca poznana. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.