Czy można zarazić się opryszczką w czasie seksu oralnego?

Witam. Zdiagnozowano u mnie infekcje pochwy. Czy jeśli mój partner współżył ze mną a później inna osoba uprawiała z nim sex oralny to czy możliwe jest by wystąpiła u niej tzw. „Opryszczka” na ustach, czy raczej jedno z drugim nie jest powiązane. Wiadomo już o co podejrzewam partnera wiec chciałabym wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo. Dziękuje i proszę o szybką odpowiedź. Witam. Zdiagnozowano u mnie infekcje pochwy. Czy jeśli mój partner współżył ze mną a później inna osoba uprawiała z nim sex orlalny to czy możliwe jest by wystąpiła u niej tzw. „Opryszczka” na ustach, czy raczej jedno z drugim nie jest powiązane. Wiadomo już o co podejrzewam partnera wiec chciałabym wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo. Dziękuje i proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli przechodziła Pani infekcję wirusem opryszczki, to nie można wykluczyć takiego przeniesienia zakażenia.