Czy można zastać psychiatrą po przebytych stanach lękowych i depresji?

Dobry wieczór, czy po przebytej depresji i stanach lękowych i zazywaniu leków mogę normalnie zostać psychiatrą? Dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli lekarz nadzorujący Pani terapię i lekarz medycyny pracy uznają, że tak to nie ma przeciwwskazań.