Czy można zastąpić tabletki Novynette na Marvelon?

Witam, Bralam przez rok tabletki novynette. Z tego wzgledu, ze mieszkam w UK i nie moge ich tutaj dostac zaczelam brac Marvelon, ktory ma taki sam sklad. Zdziwil mnie fakt, ze tutaj na recepcie nie wypisuja nazwy leku tylko jego sklad. Teraz z kolei w aptece dostalam Gedarel, ktory ma sklad taki sam jak dwa poprzednie rodzaje tabletek. Czy moge bez obaw brac tabletki, ktore roznia sie nazwa, ale maja taki sam sklad? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

najważniejszy jest skład jeśli się zgadza to jak najbardziej można przyjmować