Czy można zastosować ochraniacz na palec po jego urazie?

1.5 miesiaca temu mialam wypadek w pracy wskutek ktorego stracilam opuszek palca wskazujacego wraz z paznokciem. Niedlugo opatrunki nie beda juz potrzebne dlatego zastanawiam sie czy istnieja jakies ochraniacze na palca lub tez jakies plastry ktore pomoga mi ukryc brak paznokcia

Wiele osób po amputacji opuszki palca z płytką paznokciową żyje nie nosząc żadnych plastrów i ochraniaczy na kikuta palca. Jeśli w pracy nie drażni Pani tego kikuta to nie ma po co stosować w/w opatrunków lub ochraniaczy