Czy można zastosować opalanie natryskowe podczas kuracji Izotekiem?

Witam czy podczas kuracji izotekiem można zastosować nastryskowe opalanie? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Przy leczeniu Izotekiem należy zachować ostrożność przy stosowaniu innych substancji na skórę. Ja osobiście sugeruję Pani wstrzymanie się z opalaniem natryskowym do czasu zakończenia leczenia. Pozdrawiam!