Czy można zażywać Smectę z Cirrusem?

Czy mozna zazywac smecte z cirrusem?trzeba odczekac 2h?(jak zaleca ulotka smecty co do innych lekow) czy nie ma to znaczenia.Cirrus ma dzialanie 12h stad moje pytanie. Czy krew pojawiajaca sie czasami(nie w kale) przy podcieraniu podczas zazywania antybiotyku zinat to cos powaznego?raz jest raz jej nie ma.nie powiedzialam o tym lekarzowi bo na poczatku wydawalo mi sie ze mi sie zdawalo. Teraz przy lekkiej biegunce to jest czestsze.

Lek. Katarzyna Szymczak

Z lekami proszę postępować zgodnie z ulotka, co do pojawiającej się krwi sugeruję obserwacje, jeśli nie minie lub pojawia sie duże ilości udać się do lekarza.
Pozdrawiam