Czy można zmienić cel zabiegu u chirurga?

Czy podczas drugiej wizyty u chirurga plastycznego (wizyta na NFZ) mozna zmienic cel zabiegu? Czy jest mozliwość aby zabieg który miał by sie odbyc w lutym, odbyl sie lecz w zwiazku z usunieciem znamienia z ramienia? Czy mozna zmienic zabieg usuniecia pieprzyka z twarzy na zabieg usuniecia pieprzyka z ramienia? (Na pierwsza wizytę przyszłam ze skierowaniem dotyczącym znamienia na twarzy)

Myślę, że można bez problemu zmienić rodzaj zabiegu z zabiegu usunięcia znamienia z twarzy na zabieg usunięcia znamienia z ramienia. Jednak trzeba donieść nowe skierowanie na tego typu zabieg i skonsultować się ponownie w tej sprawie z chirurgiem plastycznym, żeby przypadkiem nie zaskoczyć go tą nowiną w lutym w czasie zaplanowanego zabiegu.