Czy można zmienić kształt twarzy?

Mam pytanie: czy wiecie może, czy jest możliwość spiłowania kości twarzy i żuchwy tak, aby z kwadratowej twarzy zrobić okrągłą? Po prostu bardzo nie lubię kształtu mojej twarzy i bardzo cieszyłabym się, gdyby można wykonać taką operację. :) I ile takie coś kosztuje? Ze 20 000? Niech ktoś odpowie, proszę!
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Wymienione przez Panią objawy wchodzą w kompetencje chirurgii plastycznej. W celu uzyskania informacji czy taka zmiana kształtu twarzy jest możliwa w Pani przypadku, proszę skonsultować się ze specjalistą chirurgii plastycznej. W zależności zaś od tego jakie zabiegi należałoby wykonać, bardzo różna może być także ich cena.