Czy można zmienić kształt ucha?

Dzień Dobry Mam pytanie co do mojej małżowiny wstawie tutaj linka do zdjecia: https://zapodaj.net/d281e94f5eb28.jpg.html Chodzi mi czy da sie usunąć ten szpic?Ile by kosztowała taka korekta?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza chirurga plastycznego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Zapraszam na konsultację do Timeless
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej