Czy można znaleźć powód dla którego kobieta świadomie obniża swoje libido?

Dzien dobry czy mozna znalesc powod dla ktorego kobieta swiadomie obniza swoje libido poped seksualny ,mowi ze przysiachtra jej przepisal leki,czy mozna to jakos wytlumaczyc.dziekuje

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć, tym bardziej że nie wyjaśnił Pan zbytnio sytuacji