Czy można zrobić przerwę pomiędzy stosowaniem minipigułki a tabletek dwuskładnikowych?

Witam ! Mam pytanie czy można zrobić przerwę pomiędzy stosowaniem minipigułki a tabletek dwuskładnikowych ? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień zakończyłam karmienie piersią i chce przejść na tabletki dwuskładnikowe.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i ustalić dalsze postępowanie po bezpośrednim badaniu.