Czy można zrobić zabieg świecowania dziecku które ma zaburzenie trąbek słuchowych z niedosłuchem fluktuacyjnym?

-czy można zrobić zabieg świecowania dziecku które ma zaburzenie trąbek słuchowych z niedosłuchem fluktuacyjnym.Głuchota przewodzeniowa i czuciowo-nerwowa.

nie rób średniowiecznych zabiegów tylko lecz dziecko zgodnie ze sztuką lekarską. A tych doradców pogoń z domu. Przyjedź bo dziecko straci słuch na zawsze po tych zabobonach.