Czy może dojść do pękniecia cienkiej skóry na brzuchu i wydostania się jelit na zewnątrz?

Przepuklna brzuszna,po usunieciu wyrostka robaczkowego,po rozejsciu sie powlok w obrebie blizny po appendectomii,widac pod cienką skorą jak przesuwają sie jelita.Czy moze dojść do pękniecia tej cienkiej skory na brzuchu i wydostanie sie jelit na zewnątrz? mam 78 lat czy zabieg w moim wieku jest niebezpieczny?

Powinna Pani skonsultować się z chirurgiem, wiek nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem, wiele zależy od stanu ogólnego chorego, m. in. przyjmowanych leków, chorób współistniejących itd.