Czy mrowienie w stopach może oznaczać początek SM?

Witam, Od kilku miesięcy odczuwam mrowienie w stopach, raz jest łagodne, a gdy się zdenerwuje jest silniejsze. Często boli mnie głowa zwykle jest to ból po lewej stronie obejmujący czoło i skroń. Przy bólu głowy odczuwam lekkie zawroty głowy. Czasami drżą i pulsuja mi mięśnie na całym ciele. Poziom magnezu, tsh, OB, morfologia krwi, glukoza- wszystko prawidłowe. Od miesiąca przyjmuje divascan na migrene. Miałam dwa badania neurologiczne, ale nie stwierdzono odchyleń. 6 lat temu mialam robiony ostatni rezonans magnetyczny głowy - prawidłowy. Obecnie czekam na kolejny rezonans głowy, na który skierował mnie neurolog mówiąc że to tylko kontrolne bo w badaniu nie widzi nic niepokojącego. Bardzo się denerwuje czy to może być początek SM i od kilku tygodni nie myślę o niczym innym. Ogólne samopoczucie jest bardzo słabe, jestem placzliwa i towarzyszy mi nieustanny lęk.

Chyba nie ma powodów do niepokoju Dalsze leczenie bólów głowy, ? migren. Dobrze, ze neurologicznie i MRI w normie
Ważny pełny wywiad, kontekst badania, czas od urazu, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor;. Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny , ale też stan emocjonalny, objawy nerwicowe, lękowe, stresy etc...
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam