Czy muszę brać leki hormonalne czy lepiej je odstawić?

Witam,byłam u ginekologa kazał mi zrobił badania na glukoze i tarczyce. Mam ft3 wynik 5.71,TSH 2.4, w tym przypadku ginekolog przepisał mi leki hormonalne. Czy ja naprawdę muszę się brać biorę je nie claybmiesiac i naprawdę źle się po nich czuje dodam że przytyłam i naprawdę nie czuje się dobrze. Czy ja muszę je brać. Mam 31 lat. Czy mogę je odstawić.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się endokrynologiem, zgłosić lekarzowi objawy, które Panią niepokoją i odstawić leki dopiero po konsultacji z lekarzem.