Czy muszę martwić się takimi wynikami po raku jajnika?

Witam, Rak jajnika, brak przerzutów. Guz wycięty 3 cykle chemii. Jest 3 miesiące po chemioterapii. Wyniki kontrolne krwi LDH 140 U/L[0-247] Beta-HCG total <0,5 IU/L[-] AFP alfafetoproteina 10,1 ng/ml[0-9]H tomograf zrobiony we wrześniu przed pierwszą chemią nic nie wykazał. Czy powinnam się martwić wynikiem AFP? Wizytę mam za tydzień, tzn. aż za tydzień ...

Szanowna Pani wyniki są dobre, nieznacznie podwyższone AFP może występować, wymagana jest systematyczna kontrola