Czy muszę przyjmować Luteinę skoro jest wszystko w porządku?

Jestem w 23 tygodniu ciąży(pierwsza).Ciąża do tej pory przebiega prawidłowo.Szyjka macicy przez cała ciąże 34mm,zamknięta.Czy muszę przyjmować Luteinę skoro jest wszystko wporzadku?Jeden ginekolog kazał brać 2x1 drugi,drugi nie.Nie miałam robionego badania na poziom progesteronu w organizmie,a nie chciała bym brać bez sensu,tymbardziej,że boje się zakrzepicy, i stanów depresyjnych,lękowych(mam zaburzenia lekowo-depresyjne)bo takie występują przy braniu luteiny. Pozdrawiam

Dzień dobry!
Tego typu pytanie należy skierować do Pani lekarza prowadzącego. On najlepiej zna Pani stan zdrowia i sytuację.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska