Czy muszę się martwić lekkim bólem lewej łydki, który mam od wczoraj?

Jestem w 29 tyg ciąży. Miesiąc temu miałam robione w szpitalu badanie usg doppler Wynik: naczynia żylne układu powierzchniowego i głębokiego obu kończyn dolnych bez cech zakrzepicy o zachowanym prawidłowym przepływie. Inne badania: echo serca - bez jakichkolwiek zmian i poziom D-dimerów 441ng/ml. Dwa tyg leżałam natomiast na ginekolgii przez tydzień. Mogłam wstawać z łóżka, ale też dość leżałam. Czy muszę się martwić lekkim bólem lewej łydki, który mam od wczoraj? Jak długo te badania są ważne?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości się utrzymują proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć
Konieczna jest wizyta u lekarza dla pewności