Czy muszę stosować leki neurologiczne, równocześnie biorąc Mononit 10mg ?

Vicebrol był powszechnie stosowany w przeszłości obecnie nie jest rekomendowany a mimo tego, neurolog mi go zapisał razem z Memantine Mylan. Udar niedokrwienny miałem rok temu, od pewnego czasu mam kłopot z pamięcią, czy muszę stosować te leki neurologiczne, równocześnie biorąc mononit 10mg ?

Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wyników badań.
Jakie schorzenia kardiologiczne, inne schorzenia?
Pozdrawiam i zapraszam