Czy muszę stosować Trimesan, Cyclonamine oraz mucosolvan Max na żylaki powrózka?

Żylaki powrózka nasiennego, czy muszę brać przepisane lekarstwa: Trimesan, Cyclonamine oraz mucosolvan Max? Mam problemy żołądkowe, jeżeli jest to zbędne proszę o odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Mucosolvan jest lekiem mukolitycznym, stosowanym w celu zwiększenia wydzielania śluzu w drogach oddechowych i ułatwiania jego odkrztuszania. Co do pozostałych leków, jeżeli zostały Panu przepisane przez lekarza, to zapewne są niezbędne. Pozdrawiam!