Czy muszę udać się do lekarza po upadku ze schodów?

Witam, 12 września spadłem ze schodów , mocno się poobijałem. Głowę miałem rozciętą i stłuczoną. Po dwóch dniach lewe oko było fioletowe a następnego prawe , chociaż twarz nie była tknięts. Już jest 23 , siniaki z pod oczu zeszły ale guz się nie zmniejsza i jest taki miękki, boli przy dotyku. Jest nad lewym okiem zaraz nad czołem pod włosami. Czy muszę się udać do lekarza ?

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna. Obustronne krwiaki podoczodołowe mogłyby wskazywać na uraz podstawy czaszki. Gdzie jest bolesny guz ? z tyłu czy z przodu głowy ??
Cyz występiła utrata przytomnosci, mdłości, zawroty, po urazie ?? Jak szyja, kark? Czy robiono badania RTG, TK głowy ??
Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. . Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną