Czy na czas menstruacji zaprzestać stosowania leku?

Ginekolog przepisał mi 8 globulek Macmiror Complex 500 po badaniu cytolog. Po zastosowaniu 2 sztuk dostałam wcześniejszy okres. Czy na czas menstruacji zaprzestać stosowania i pozostałe 6 wykorzystać po ustąpieniu krwawień? Dziękuję, Pozdrawiam, Poznanianka, 45lat

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie powinno być zakończone do początku miesiączki sadze ze konieczne powtórzenie leczenie po miesiączce po konsultacji z lekarzem prowadzącym leczenie