Czy na łysienie można stosować Dutasteryd?

Mam pytanie czy na łysienie można stosować dutasteryd? Kłóciłem się z lekarzem, jak na siłę chciał mi przepisać finasteryd, który mi nie pomaga. W internecie roi się od różnych badań w tej kwestii. Tylko duża część polskich dermatologów nie ma w ogóle pojęcia na temat łysienia i jak go leczyć. Są problemy z dostaniem recept na leki, nie mówię już o branie większej dawki leku refundowanego na prostatę i dzielenie tabletki na kilka części, ale ponoć nie można dzielić tabletek powlekanych.

Zgadza się, tabletek powlekanych nie powinno się dzielić z uwagi na ich rozkład w żołądku (enzymy trawienne)
Proponuję skonstaktować się ze specjalistą w dziedzinie łysienia. może lek. med. estetycznej i zabiegi z osoczem bogatopłytkowym pomogą