Czy na nerwicę lękową i stany depresyjne dostanę rentę?

Witam Mam 31 lat i od 5 lat mecze się z nerwica lękowa i lękiem panicznym oraz stanami depresyjnymi powiedzcie mi czy dostanę na to rentę ? Biorę tabletki i byłam hospitalizowana w szpitalu psychiatrycznym w Kościanie. Ciężko mi iść do pracy gdyż mocno nie mogę się denerwować bo mdleje i ślubne takie są moje objawy. Potrzebuje rady?

Dzień Dobry Pani :)

O decyzji takiej decyduje Zespół Lekarzy Orzeczników.
Decyzja jest zależna od indywidualnej historii przebiegu procesu chorobowego.

Sugerowałabym wstępnie podjęcie tego tematu z Lekarzem prowadzącym Panią.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605