Czy na pewno ten dziwny szum w uchu ustanie?

Witam, od tygodnia posiadam szum w lewym uchu. Laryngolog po badaniu zauwazyl ze blona bebenkowa jest zaczerwieniona i stwierdzi zapalenie. Przepisał mi krople cetraxal plus i kazal je zazywac niestety nie widze zadnych rezultatów po 7 dniowej kuracji. Podczas przegladania internetu zauwazylem ze zapalenia ucha srodkowego w kolejnej fazie wiaze sie z produkcja pewnego sluzu oraz perforacji blony bebenkowej. Czy da sie jakos zapobiec temu? Oraz czy na pewno ten dziwny szum w uchu ustanie?

Nie wiem jakie zapalenie stwierdził laryngolog, czy zapalenie ucha zewnętrznego bakteryjne,wirusowe,alergicznea czy grzybicze? Czy zapalenie ucha środkowego nieżytowe, wysiękowe czy ropne, nic nie wiem. Powinien poprzeć to podstawowymi badaniami słuchu a więc stroiki i szept. Zmień laryngologa.