Czy na podstawie badań tarczycy można określić stan eutyreozy?

Dzień dobry, moja córka będzie miała operację okulietyczną w znieczuleniu ogolnym. ma niedoczynność tarczycy przyjmuje dawkę 88E. Anestezjolog wymaga podania stanu eutyreozy. Wyniki: TSH 1,870, FT3 3,58, FT4N 17,58, glukoza 77,9. Czy na podstawie tych danych można określić stan eutyreozy i czy jest dobry?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm badań tarczycowych nie można się wypowiedzieć