Czy na podstawie takiego opisu u 78-latki można stwierdzić, że to rak?

Kobieta 78 lat po usunięciu woreczka żołciowego już ponad 18 lat temu. Obecnie PŻW 17 mm i zalegająca treść w żołądku do tego wymioty co kilka dni żółcią lub treścią pokarmową. Markery nowotworowe prawidłowe płuca , wątroba, nerki w porządku. Utrata wagi w ciągu roku ponad 10 kg. Co to może oznaczać? Obecnie leczona sterydami na zapalenie stawów leczenie przyniosło efekty stan stawów się polepszył. Przed leczeniem stawów OB 65 inne wyniki poza niedoborem żelaza prawidłowe. Próby wątrobowe cholesterol wszystko w porządku. Lekarka stwierdziła ale jeszcze bez badania że to rak na podstawie tego opisu. Czy to prawda?

Szanowna Pani, na podstawie takiego opisu nie można stwierdzić choroby nowotworowej, jednakże można podejrzewać