Czy na skutek stresu można odczuwać silny głód?

Witam serdecznie czy na skutek stresu można odczuwać silny głód?Ostatnio przy dużym stresie ciągle czuje burczenie w brzuchu i ssanie mimo jedzenia odpowiedniej liczby kcal

Dzień dobry,
Opisana przez Panią trudność jest dosyć często spotykana i są osoby, które w stresie mają wzmożony apetyt a także takie, które nie mogą wówczas nic przełknąć. Ciekawi mnie, czy w przeszłości sytuacja wyglądała u Pani podobnie. Nie wiem, czy to dla Pani duży problem i jeśli tak to polecam konsultacje z psychologiem psychodietetykiem, który pomógłby Pani pracować nad lepszym radzeniem sobie ze stresem i walką z tzw. zajadaniem stresu.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/