Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy nabiał kozi, owczy działa na trądzik tak samo?

Witam, Borykam się z tradzikiem (ramiona, plecy ( najbardziej łopatki i tuż za karkiem), brzuch, ale bardziej pomiędzy biustem a pępkiem niż same okolice pępka, poza tym dokładnie na boku wzdłóż ciała - po jednej i po drugiej stronie. Rok temu dodatkowo bardzo mocno pojawiły się na żuchwie i caaałych ramionach aż do nadgarstków. Te jednak zniknęły po odstawieniu wszelkich prod. z ml. krowiego. Tylko teraz co dalej, ponieważ nadal sa w innych strefach. Czy nabiał kozi, owczy działa tak samo?
KOBIETA, 36 LAT 12 miesięcy temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Tak nabiał działa tak samo - w dużej ilości tak samo nasili objawy trądziku.
Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety