Czy naczyniak może powodować nasilające się bóle głowy?

Witam serdecznie Miesiąc temu wykryto u mnie (w wyniku badania tomografem) zwyrodnienie w prawym siodle tureckim o wielkości 10mm x 10mm. Lekarz który robił opis napisał że może to być naczyniak lecz to ustali badanie MR głowy, które też już wykonałem (czekam tylko na wyniki). Moje pierwsze pytanie to czy jeśli jest to rzeczywiście naczyniak to czy jego rozmiar jest duży, średni czy raczej mały. Drugie to czy może on powodować nasilające się bule głowy w miejscu jego osadzenia i czy można na te bule stosować leki przeciwbólowe typu Skudexa (są to tabletki na nerwobóle na bazie tramadolu i deksketoprofenu). Dodam że leki typu IBUPROM MAX nie pomagają zbytnio. Z góry dziękuję

Pełny obraz ( plytka CD) badania TK glowy do interpretacji klinicznej! najlepiej PO BADANIU MRI Z OPCJĄ ANGIO, Z OCENĄ PRZYSADKI!!! Ważny stan Pacjenta, wywiad, objawy, badanie neurologiczne, wyniki laboratoryjne do diagnostyki i leczenia ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna. Pozdrawiam i zapraszam