Czy nadal brać tabletki na PCOS?

Witam, lekarz podejrzewa u mnie pcos.Dostałam tabletki na wyw. okresu.Jak dostane to miedzy 3 a 5 dc mam zrobic badania.Biorę ponad 2 tyg i dzis zaczęłam krwawic.Tylko nie wiem czy to juz okres czy plamienie.Nie leci typowa krew tylko bezbarwna wydzielina zmieszaną z krwia.teraz nie wiem czy wziąć tabletkę.Czy jeszcze poczekać i brać dalej bo zostało mi ich 7.Ale z drugiej strony jak bede dalej brac i czekać na okres to boje się ze przegapie ten a za 1,5 mies mam wizytę z omówieniem badań.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nie wystąpiło końieczna jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa.