Czy nadal powinnam przyjmować lek na prawidłową owulację?

witam serdecznie. Dostałam od lekarz Clostilbegyt aby wywołać u mnie wieksze jajeczkowanie czyli szanse wieksza zajscia w ciąże. Z tym,że miałam wykonane usg i pokazało pęcherzyki na obu jajnikach na jednym osiagnął wielkosc do 22mm,czyli że moge starac sie o dzidziusa.Czy mimo tego mam zazywac ten lek? skoro ma prawidłowa owulacje?? Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i przyjmować lek. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.