Czy nadmierna potliwość i owłosienie może wynikać z zaburzeń hormonalnych?

Mam straszny problem z poceniem sie, rece, twarz, wszystko. Do tego duzo wlosow w niechcianych miejscach co jest uciazliwe bo mam jasna karnacje i ciemne wlosy i nieregularny okres. Czy moze to swiadczyc o problemie z hormonami?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą świadczyć . Proponuje udac się do lekarza endokrynologa