Czy nadmierne owłosienie po testosteronie kiedyś zniknie?

Witam czy nadmierne owłosienie po testosteronie kiedyś zniknie ze spadkiem jego we krwi jak wszystko wróci do normy czy juz do końca życia bedą włosy wyrastać na barkach i brzuchu?

Dzień dobry,

Aby uporać się z niechcianym owłosieniem można skorzystać z zabiegów laserem diodowym. Jednak podstawowym warunkiem, który pozwoli osiągnąć zadowalające efekty jest ustabilizowanie gospodarki hormonalnej. W przeciwnym razie- rezultat zabiegów będzie słaby a włosy wciąż mogą się pojawiać.

Pozdrawiam serdecznie.